top of page
Nord-Blanc-Norway-2020 268.jpg

Před léty jsem chtěl strašně moc cestovat. A taky jsem cestoval, ale problém byl v tom, že často nebylo s kým. S mnohými přáteli jsme se často nesešli ve volných termínech, ale zároveň jsem věděl, že by strašně rádi v budoucnu jeli taky. Žádali mě, abych jim dal příště vědět až zase někam pojedu a určitě se rádi přidají. Jenže jak chcete myslet na tolik lidí? To nejde.
Proto jsem nejprve založil Whatsapp skupinu, do které jsem přidal pár přátel. Na (A)sociálních sítích jsem postupem času zjistil, že lidí, kteří by moc rádi někam vyrazili je opravdu hodně. Problém byl a je v tom, že mají sice sledující, ale málo reálných přátel, kteří by s nimi na výlet vyrazili. Proto jsem se rozhodl čas od času svůj přehršel energie věnovat organizaci výletů, na kterých by lidé mohli nejen cestovat a poznávat svět, ale také nové přátele.

MNOHOKRÁT se na výletech, které pořádám stalo, že se seznámili naprosto cizí lidé. Zjistili, že si rozumí, mají si o čem povídat a stali se z nich skvělí přátelé nebo kamarádky. Dnes spolu tráví drtivou většinu volného času, stali se z nich partneři, přátelé a někteří už plánují dokonce i svatbu. Když mi pak takoví lidé do očí občas opakují jak moc jsou šťastní za to, že semnou na nějakém výletě mohli být, protože poznali toho, nebo onu, dostaví se vždy velmi hřejivý pocit z radosti lidí okolo, který je pro mě silnou motivací pokračovat v tom co dělám. 

bottom of page