top of page

Vysoké a Nízké Tatry

Termín 24 - 27 listopadu 2022

Cena 2660,- Kč/Os.


Počet volných míst - 6

Odjezd z Prahy
Čtvrtek 24.11.2022 16:00 hod. parkoviště u Hlavního nádraží Praha - Wilsonova ul.

Odjezd z Ostravy
Čtvrtek 24.11.2022 18:00 hod. ul. Peterkova, Ostrava (dlouhé veřejné parkoviště
rovnoběžné s vlakovou tratí) viz mapka dole

Program

Čtvrtek
18:00 - odjezd z Ostravy

16:00 - odjezd z Prahy

Pátek
09:00 - odjezd do Vysokých Tater viz trasa níže

Sobota
09:00 - odjezd do Nízkých Tater viz trasa níže

Neděle
10:00 - odjezd do termálních lázní v Bešeňové

Odkaz na trasu - Pátek

Snímek obrazovky 2022-11-11 v 21.39.35.png

Odkaz na trasu - Sobota

Snímek obrazovky 2022-11-11 v 21.44.27.png

Doprava z místa odjezdu na Slovensko a řidiči
Pojedeme osobními auty, přičemž v každém autě pojede cca 5 lidí. Kdo s kým pojede se dozvíte pár dní před odjezdem v e-mailu a pokud chcete jet s někým konkrétním, řekněte mi to prosím předem ať si to poznačím. Ti z Vás, kteří po dohodě semnou berou vlastní auto, dostanou po skončení výletu 2600,- Kč za náklady na PHM a dálniční známky. Všichni řidiči i osádky vyráží z místa odjezdu v uvedený čas. Pokud byste náhodou chtěli vyrazit dříve nebo později, musí vyrazit celé Vaše auto najednou, takže se musí domluvit celá osádka auta společně mezi sebou.

Mapy, trasy a aplikace záchranka
Všichni! Opakuji VŠICHNI! Si stáhněte aplikaci Záchranka a taky aplikaci Mapy.cz. Záchranka slouží k přivolání pomoci, kdyby se Vám cokoli stalo a funguje i na Slovensku, Maďarsku, Rakousku atd. V aplikaci Mapy.cz si stáhněte offline mapy Česka, protože pokud se náhodou odtrhnete od party a sejdete z cesty, budete vděční za to, že máte alespoň tuto mapu a neztratíte se. Mapové podklady k vybraným okruhům najdete v odkazech nahoře. Mělo by Vám to načíst konkrétní trasy a pokud jste vybavení hodinkami od Garminu apod. můžete si přes odkaz stáhnout trasy i do hodinek. 

Cena zahrnuje
Cestu z Ostravy na Slovensko a zpět, ubytování na 3 noci se snídaní a vířivkou. Pokud pojedete z Prahy, počítejte s příplatkem 400,- Kč za náklady na cestu svému řidiči.

Ubytování
Bydlet budeme v Demanovské dolině v apartmánech AHA Jasná.

Jídlo
V ceně ubytování máme pouze snídani, takže svačinu a večeři si budete už muset zařídit po vlastní ose. V každém apartmánu je vybavená kuchyňka, takže určitě nebude problém si ukuchtit něco jednoduchého na večeři. 


Zrušení termínu
Pokud si na výlet zarezervuješ místo, zaplatíš a pak to zrušíš, musíš za sebe najít náhradníka. Chápu, že se občas může cokoli nečekaného přihodit, ale ubytování i některé další položky se platí předem a nikdo jiný to za tebe řešit nebude. 

Alkohol a drogy
Alkohol si pijte jak chcete, to mi je jedno, ale jestli zjistím, že mi na výlety někdo tahá drogy počínaje marihuanou, dostane flákanec, sbalí si věci a jede na vlastní náklady vlakem domů. Samozřejmě na další výlety už v budoucnu nepojede.

bottom of page