top of page

Hallstatt

Rakousko

Cena zahrnuje

Jsem odstavec. Klikněte zde pro přidávání a úpravu vlastního textu. Je to snadné.

Termín:.........................
Počet dní:......................
Počet dní dovolené:........
Kapacita:.......................
Počet volných míst:........
Doprava:........................
Ubytování:.....................
Náročnost:.....................
01.06. - 04.06.2023
4
2
30 lidí
30
Spolujízda v autech
Apartmány
Střední
Cena:
4700,- Kč

Itinerář

1. den

Odjezd z Ostravy - 

Odjezd z Prahy - 


2. den

Výšlap - 


3. den

Výšlap - 


4. den

Odjezd domů -


Jídlo

Pokud je v ceně výletu jídlo, je uvedené nahoře v kolonce "Cena obsahuje". V opačném případě se prosím podívejte na webové stránky ubytovacího zařízení zda-li je nebo není vybavené kuchyní a podle toho si nakupte co budete potřebovat. Kdyby Vám jídlo pochybělo, v průběhu výletu je po cestě i v okolí miliarda restaurací i obchodů, takže hlady rozhodně neumřou ani ti nejnáročnější z Vás.

Ubytování

Jezdíme low cost, takže velmi často např. míváme zarezervované apartmány, které jsou pro 6 lidí, ale reálně jich tam spí třeba 9 abychom cenu rozpočítali mezi více lidí a ušetřili tak peníze. Proto platí pravidlo, že primárně ženy spí v postelích a muži si přibalí karimatku, spacák a lehnou si na zem. Takže pánové, počítejte i s touto variantou.

Spolujízda

Spolujízda znamená, že při cestách využíváme účastníky, kteří mají vlastní auto pro 4-5 lidí. Řidičům vždy pošlu adekvátní částku na úhradu PHM, dálničních poplatků apod. z budgetu, který je vyčleněný na náklady spojené s cestou. Většinou vyrážíme z Prahy i Ostravy současně. Náklady na cestu každého výletu jsou počítané z Prahy, takže pokud vzniknout osádkám z Ostravy nějaké přeplatky (např. z Ostravy do Tater je to blíže než z Prahy), vrátím je v průběhu nebo po skončení výletu každému zvlášť na účet.

Storno podmínky

Téměř na všech akcích se položky jako pronájem aut, ubytování, doprava apod. musí platit předem. Pokud z jakéhokoli důvodu svou účast na akci zrušíte, jsou dvě možnosti řešení jak dostat peníze zpět, protože za Vás nikdo nic platit nebude:


a) Seženete za sebe platícího náhradníka a bude Vám vrácena plná částka zpět na účet.

b) Pošlu Vám kontakty na ubytování, dopravce, pronajímatele apod. a můžete se s nimi domluvit na vrácení alespoň části peněz.


Nejsme cestovka. Jezdíme low cost a na výletech se skládáme pouze na náklady bez nároků na provizi.

Alkohol a drogy

Alkohol si pijte jak chcete, to mi je jedno, ale jestli zjistím, že na výlety někdo tahá drogy počínaje marihuanou, dostane na výběr ze dvou možností:


a) Dostane flákanec, okamžitě si sbalí věci a na vlastní náklady pojede domů.

b) Zavolá se na místo Policie, která dotyčnému vysvětlí jak se aktuálně řeší drogová problematika v dané zemi.

Vrácení přeplatků

Na každý výlet máme vždy společný budget, který občas stačí, jindy zase může být nedostatečný. Jezdí Vás hodně, z různých koutů republiky a ne vždy je reálné pro všechny zařídit totožnou cenu. Např. pojedete-li z Prahy nebo Ostravy do Rakouska, je asi jasné, že pokud je to z Prahy o 200 km blíž, cena bude nižší než při cestě z Ostravy a naopak. Pokud v budgetu po skončení výletu zbydou jakékoli peníze, rozdělím je rovným dílem nebo podle toho odkud jedete a pošlu Vám přeplatky zpět na účet.

bottom of page