top of page

Lago di Garda

Itálie

Cena zahrnuje

Jsem odstavec. Klikněte zde pro přidávání a úpravu vlastního textu. Je to snadné.

Termín:.........................
Počet dní:......................
Počet dní dovolené:........
Kapacita:.......................
Počet volných míst:........
Doprava:........................
Ubytování:.....................
Náročnost:.....................
19.07. - 23.07.2023
5
3
30 lidí
30
Spolujízda v autech
Apartmány
Střední
Cena:
4500,- Kč

Itinerář

1. den

Odjezd z Ostravy - 

Odjezd z Prahy - 


2. den3. den4. den5. den

Odjezd domů -

Jídlo

Pokud je v ceně výletu jídlo, je uvedené nahoře v kolonce "Cena obsahuje". V opačném případě se prosím podívejte na webové stránky ubytovacího zařízení zda-li je nebo není vybavené kuchyní a podle toho si nakupte co budete potřebovat. Kdyby Vám jídlo pochybělo, v průběhu výletu je po cestě i v okolí miliarda restaurací i obchodů, takže hlady rozhodně neumřou ani ti nejnáročnější z Vás.

Ubytování

Jezdíme low cost, takže velmi často např. míváme zarezervované apartmány, které jsou pro 6 lidí, ale reálně jich tam spí třeba 9 abychom cenu rozpočítali mezi více lidí a ušetřili tak peníze. Proto platí pravidlo, že primárně ženy spí v postelích a muži si přibalí karimatku, spacák a lehnou si na zem. Takže pánové, počítejte i s touto variantou.

Spolujízda

Spolujízda znamená, že při cestách využíváme účastníky, kteří mají vlastní auto pro 4-5 lidí. Řidičům vždy pošlu adekvátní částku na úhradu PHM, dálničních poplatků apod. z budgetu, který je vyčleněný na náklady spojené s cestou. Většinou vyrážíme z Prahy i Ostravy současně. Náklady na cestu každého výletu jsou počítané z Prahy, takže pokud vzniknout osádkám z Ostravy nějaké přeplatky (např. z Ostravy do Tater je to blíže než z Prahy), vrátím je v průběhu nebo po skončení výletu každému zvlášť na účet.

Storno podmínky

Téměř na všech akcích se položky jako pronájem aut, ubytování, doprava apod. musí platit předem. Pokud z jakéhokoli důvodu svo