top of page
Cyprus-Prague-Wedding-Photographer-Josef-Marek 55.jpg

Protože Vám chci pomoct seznámit se a cestovat LOW COST

Seznámit se...

Před léty jsem chtěl strašně moc cestovat, ale problém byl v tom, že velmi často nebylo s kým. Jeden neměl zrovna čas, druhá peníze, třetího nepustila žena a čtvrtá byla zrovna nemocná. Téměř všichni mě žádali, abych jim příště dal vědět, protože by se velice rádi na výlet přidali. Jenže jak chcete myslet na tolik lidí? 
Proto jsem nejprve založil Whatsapp skupinu, do které jsem přidal pár přátel a ta se velice rychle začala rozrůstat. Na (A)sociálních sítích jsem postupem času zjistil, že lidí, kteří by moc rádi někam vyrazili, ale nemají s kým, je opravdu hodně. Proto jsem se rozhodl čas od času svůj přehršel energie věnovat organizaci výletů, na kterých by lidé mohli nejen cestovat a poznávat svět, ale také nové přátele nebo své životní partnery.

Low cost...

Mnoho lidí na cesty ani nevyrazí. Strach jim často nedovolí naplánovat vlastní výlet, protože nemají zkušenosti, neumí jazyk, nemají s kým jet a tak dále. Pak nezbývá nic jiného než koupit předražený výlet u cestovní kanceláře zahrnující mnoho příplatkových položek navíc (pojištění proti úpadků, nájem kanceláří, delegáti,...). Nejsem, nefunguji a nikdy nebudu fungovat jako cestovní kancelář. Na všech výletech, které pro Vás organizuji, se společně skládáme pouze na reálné náklady spojené s cestou bez nároku na jakoukoli provizi, honorář a podobně. Proto jsou mnou organizované výlety tak levné a vždy budou. Dělám to pro to, aby si cestování mohl dovolit každý.

bottom of page